MSÜ 2020 Sınav Soruları pdf

1
99502

MSÜ 2020 Sınav Soruları pdf

MSÜ sınav soruları pdf ve cevapları, internet ortamında sınava giren öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 2020 yılında 14 Haziran’da gerçekleştirilip sorunsuz bir şekilde covid vakaları görülmeden tamamlandı. Sınava girmiş olan adaylar sonuçlar açıklanana kadar sorulara ve cevaplara bakarak tahmini puanlarını hesaplayıp sabırsızlıklarını gidermeye çalışıyorlar. Öğrenci seçme ve yerleştirme kurumu (ÖSYM) konu ile ilgili açıklama yaptı. İşte MSÜ soruları ve cevapları ile ilgili tüm detaylar…

Milli savunma üniversitesi (MSÜ) soru ve cevapları, 14 Haziran’da gerçekleşen sınavın ardından erişime açıldı. ÖSYM’nin yaptığı son dakika duyuruyla ilan edilen MSÜ soru ve cevapları ÖSYM AİS girişi yapılarak kolayca görüntülenebiliyor. MSÜ 2020 cevap anahtarı 24 Haziran tarihine kadar erişime açık olacak. Giriş yapmayan öğrenciler ise ÖSYM AİS temel soru kitapçığı içerisindeki soruların %100’üne soruları.com sayfamız sayesinde sınırsız erişim sağlayabilecektir. İşte, 2020 MSÜ 2020 sınav soruları pdf cevap anahtarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler…

[embeddoc url=”https://xn--sorular-xfb.com/wp-content/uploads/2020/06/msü_2020_sınav_soruları_pdf.pdf” viewer=”google”]
Döküman kaynak: ÖSYM

– MSÜ 2020 SORULARI KOLAYMI ZORMU?
Sınava giren adaylar sorularla ilgili sosyal medya hesapları üzerinden yorum yapıyorlar. İşte yorumların bazıları:
Salih: Msü vurmaktan da fazla direk tek attı
Ayşe: Msü Yks’nin demosu ise sıkıntı çok büyük arkadaşlar ağlayın.
Gülben: Abim MSÜ den çıktı diyo ki sorular çok kırıcıydı.
Aleyna: MSÜ tarih sorularını hazırlayanlar İlber Ortaylı olmadığımızın farkındalar mı acaba?

– MSÜ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLACAK?
ÖSYM tarafından MSÜ sınav sonuçları 7 Temmuz’da açıklanacaktır.
Adaylar sınav sonuçlarını öğrenmek için; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden veya mobil uygulamalarından öğrenebilirler. Adaylar için adrese sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmüdür.
ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere “Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi” işlemini hizmete sunulmuştur. Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına sistem tarafından rastgele 256 bit güvenli üretilmiş bir “Sonuç Belgesi Kontrol Kodu” basılmaktadır. Söz konusu işleme https://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılabilmektedir.

msü 2020 sınav soruları pdf

1 Yorum

  1. ADMİN EMEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA SENDEN NACİZANE İSTEĞİM MAİL ADRESİME Bİ KOPYASINI ATABİLİRMİSİN ACABA BURDAKİ HALİYLE HİÇBİR İŞİME YARAMIYOR YARDIMCI OLABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz